O nas

Od 1 grudnia 2019 uruchomiliśmy dla Państwa nową platformę handlową. W związku z tym konieczne jest uzyskanie nowych danych dostępowych do systemu. Platforma przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców zajmujących się dalszą odsprzedażą naszych produktów. Pozostałych klientów zapraszamy do naszego standardowego e-sklepu.

Produkty jakie oferuje nasza hurtownia to wysokiej jakości elementy i akcesoria do kamer, aparatów i telefonów. Przykładamy wiele uwagi do funkcjonalności każdego produkowanego przedmiotu. Dokładne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że są one trwałe i wygodne w użytkowaniu. Praktyczność jest niezwykle ważna. Dbamy również o ciekawy i oryginalny design towarów jakie oferuje nasza hurtownia.

Jak zacząć?

Dostęp do oferty hurtowej w odpowiednich cenach otrzymają Państwo po uprzednim kontakcie przez formularz kontaktowy (https://ulanzi.com.pl/kontakt) -> dział dystrybucja lub telefonicznie: 666665546

dystrybucja

W dalszym etapie po weryfikacji firmy zostaną przesłane odpowiednie informacje i dostęp do konta. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi składanie zamówień oraz kontakt z hurtownią.

Podsumowanie 

Sprzedaż hurtowa online poprzez dedykowaną platformę to ogromna oszczędność czasu. Wszystkie interesujące Państwa produkty są zebrane w jednym miejscu. Dostęp do całej oferty otrzymają Państwo po rejestracji oraz zalogowania się do platformy. Sprzedaż hurtowa polega na wielu interakcjach, dlatego przykładamy dużo uwagi do zadowolenia ze współpracy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź Politykę Prywatności - dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.