Regulamin Sklepu Internetowe ulanzi.com.pl

 

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległa część regulaminu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. 

Nowy regulamin wchodzący w życie w dniu 13.01.2015 dostępny jest poniżej.

 

Klient powinien zapoznać się z zasadami oraz treścią poniższego regulaminu najpóźniej do czasu składania zamówienia. Wszystkie zmiany regulaminu, bedą publikowane na stronie ulanzi.com.pl, w zakładce "Regulamin". Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy Zamawiającym, a sklepem internetowym ulanzi.com.pl (dalej zwanym „Sklepem” lub „Sprzedającym”). 

 Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako:” RODO” informujemy, że:

§1

Usługodawcą sklepu internetowego znajdującego się pod adresem elektronicznym ulanzi.com.pl (dalej zwanym „Sklepem” lub „Sprzedającym”) jest firma MIXFOTO Mateusz Nawrocki z siedzibą w Łasku, przy ul. Jesionowej 5 lok. 15, 98-100 Łask, NIP:8311585679, REGON: 101413110.

 

§2

Kontakt z obsługą sklepu Ulanzi możliwy jest przez adres e-mailowy: kontakt@ulanzi.com.pl lub telefonicznie: 666665546.

 

§3

Treścią świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie (zwanym dalej "Klientem"), a Sprzedawcą.

 

§4

Dane handlowe umieszczone na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Jest to wyłącznie zaproszenie do składania ofert.

 

§5

Koszty wydania i otrzymania rzeczy ponoszone są przez Klienta.

 

§6

Wymóg techniczny wymagany do korzystania to dostęp Usługobiorcy do urządzenia multimedialnego z przeglądarką internetową oraz łącze internetowe.

 

§7

Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania złożonego zamówienia bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Konsument ma możliwość odstąpienia od umowy wypełniając odpowiednie świadczenie na piśmie.

1. Bieg terminu odstąpienia od umowy rozpoczyna się od daty otrzymania przekazanego zamówienia (wydania produktu).

2. Sprzedający dokona zwrotu należności niezwłocznie - nie później niż 14 dni kalendarzowych w przypadku:

- anulowania zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego realizacją;

- zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej;

- zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało odebrane w Punkcie Odbioru i było uprzednio opłacone z góry;

- uznania reklamacji i braku możliwości wymiany produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny.

 

3. W przypadku zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta (Kupującego) do czasu uzyskania produktu z powrotem, bądź przekazania przez Konsumenta dowodu jej odesłania - zależne do tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

4. Sprzedający dokona zwrotu pieniędzy na:

a) rachunek bankowy przekazany przez klienta – podczas, gdy zamówienie było opłacone: 
- z góry za pomocą przelewu, 
- przy odbiorze u kuriera, na poczcie

Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. Ulanzi nie zwraca konsumentowi dodatkowych kosztów przesyłki, tj. innych niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Ulanzi.

§8

Konsument ma prawo złożenia reklamacji w siedzibie firmy wymienionej w §1. Sposób doręczenia przedmiotu reklamacji zależny jest od konsumenta. Przysługuje mu prawo na reklamowanie w trybie sprzeczności produktu z umową w ciągu 2 lat.

 

§9

Umowa zawierana jest na podstawie przesłanej przez Oferenta oferty zakupu towarów oraz przyjęcie przez Sklep przy użyciu formularza na stronie sklepu internetowego.

 

§10

Konsument zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w momencie przyjęcia towaru w tzw. formie pobraniowej lub na rachunek bankowy sklepu w formie przedpłaty.

 

§11

Wartość zamówienia jest wiążąca dla Usługobiorcy i Usługodawcy w momencie finalizacji zamówienia. Koszty przesyłki nie są wliczone w cenę towaru. Zamówienie realizowane jest w terminie podanym przy składaniu zamówienia. Obligatoryjny termin od chwili prawidłowo złożonego zamówienia wynosi 30 dni.

 

§12

Nieodebranie zatwierdzonego zamówienia skutkuje obciążeniem klienta kosztami w wysokości 30 PLN. Usługodawca (sklep) zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia oferty zakupu bez podania przyczyny.

 

§13

Dane osobowe klienta są chronione i przetwarzane w zakresie oraz celu które regulowane są przez Ustawę z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

 

§14

Akceptacja Regulaminu jest równoznaczna ze zgodą na otrzymanie treści handlowej i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą przedstawioną w §13.

 

§15

Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora.

W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu.

 

§16

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 25.11.2013. Może on ulec zmianie w przyszłości. Wszelkie sprawy nie zawarte w Regulaminie ustalane są zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym i obowiązują obie strony.

§17

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych i prywatności użytkowników Serwisu są zawarte w zakładce Polityka prywatności.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Żadne z zasad powyższego Regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być także tak interpretowany, ponieważ w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części Regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedawca deklaruje bezwzględne, niezwłoczne podporządkowanie stosowanie i dostosowanie się do tego prawa w punkcie, miejsce zakwestionowanego przepisu Regulaminu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź Politykę Prywatności - dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.