SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

Dla ułatwienia doboru najwygodniejszego dla klienta sposobu zapłaty umożliwiamy kilka sposobów zapłaty. Możliwe są poniższe formy i sposoby zapłaty:

 

Płatność gotówką za pobraniem (przy odbiorze) – jest to przypadek kiedy to kurier lub listonosz pobiera opłatę za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia. Nie obsługujemy większych kwot pobrań niż 10 tys. zł. W takich przypadkach jedyną dopuszczalną formą płatności jest przelew na konto bankowe, lub częściowa przedpłata na konto (reszta za pobraniem).

 

Płatność przelewem bankowym – forma płatności w której wysyłka towaru realizowana jest po otrzymaniu przelewu na nasz rachunek bankowy. Przy tej formie płatności możliwe jest wystawienie faktury VAT proforma na podstawie której dokonuje się płatności. Klient po zakupie otrzymuje numer rachunku do wykonania przelewu. Posiadamy rachunek w banku ING. Jeżeli klient posiada rachunek w tym samym banku przelew księgowany jest w dni robocze do 15 minut. W pozostałych przypadkach zależy to od banku nadawcy. Przelew wykonać można przez bank internetowy, bezpośrednio w placówce banku lub w oddziale pocztowym. Zamówienia takie realizowane jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku. Wysyłki na podstawie potwierdzenia przelewu nie są dopuszczalne, poza przypadkiem, kiedy potwierdzenie przelewu potwierdzone zostanie przez bank Klienta.

 

Płatność gotówką – umożliwiamy odbiór osobisty zamówionego towaru bezpośrednio w firmie w Łasku, przy ul. Bohaterów Września 2/19.

 

Przelewy z terminem płatności – sposób tylko dla najbardziej zaufanych klientów. Możliwość i warunki tego sposobu przelewu ustalana jest indywidualnie z daną firmą lub instytucją.

 

Płatność z kodem rabatowym – udostępniamy możliwość częściowej płatności kodem rabatowym. Kody rabatowe przydzielane są indywidualnie lub masowo dla większej ilości Klientów, najczęściej z okazji różnorodnych akcji promocyjnych w internecie i na portalach społecznościowych. Kod może posiadać określone właściwości, termin ważności, kwota lub procent zniżki oraz być przypisany do klienta. W przypadku niespełnienia warunków określonych dla danego kodu zostanie on automatycznie odrzucony przez system.

Płatność kartą - Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

DOWÓD ZAKUPU


Każdy zakup w naszym sklepie zostaje potwierdzony dowodem zakupu w postaci paragonu fiskalnego bądź faktury VAT. Jeżeli klient nie wymaga innej formy automatycznie otrzymuje dowód zakupu w postaci paragonu. Na życzenie klienta wystawiana jest Faktura VAT. Aby ją otrzymać niezbędne jest wypełnienie danych do faktury w formularzu przy zakupie. Aby zobaczyć formularz należy w koszyku zaznaczyć pole „Chcę otrzymać fakturę VAT „. Dowód zakupu dostarczany jest wraz z zamówionym towarem, chyba że ustalono inaczej.

 

Uwaga – według rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 11.12.2012r. - Dz.U. Nr 0 z 2012r. Poz.1428 na fakturze VAT nie jest wymagany podpis ani pieczątka wystawcy, a sama faktura nie musi być oznaczona jako ORYGINAŁ/KOPIA.

 

DANE DO PRZELEWU


Wszelkie płatności za złożone zamówienia w naszym sklepie należy dokonywać tylko i wyłącznie na nasz rachunek w Mbank zgodnie z poniższymi danymi:

Nr rachunku: 66 1140 2004 0000 3902 7773 0589
Dane: Mixfoto Mateusz Nawrocki, ul. Jesionowa 5 lok. 15, 98-100 Łask
Tytuł przelewu: numer transakcji + imię i nazwisko osoby zamawiającej

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

Dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź Politykę Prywatności - dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.